Uudised

Priit Talves Vasaloppeti 62. kohast: vurtsu polnud

10:28 07.03.2011

90. kilomeetrisel Vasaloppeti maratonil saavutas spartalane Priit Talves parima eestlasena 62. koha. "Vurtsu polnud," tõdes Priit pärast finišit.

Kuningliku suusasõidu võitis rootslane Jürgen Brink tšehhi Stanislav Rezaci ning rootslase Jerry Ahrlini ees.

Spartalane Priit Talves läks starti kindla sooviga sõita üle oma tunamullune Vasaloppeti 29. koht, kuid sedapuhku jäid eesmärgid täitmata. "Kogu distantsi vältel käis ülikõva andmine. Mul oli üks väike kukkumine ja jäin kohe juhtgrupist maha," kõneles Priit ja tõdes, et Vasaloppeti tase muutub aasta aastalt tugevamaks.

"Eks sellest anna tunnistust seegi, et parandasin oma isiklikku rekordit 3 minutiga ja olin sellega 62. kohal," selgitas Talves ja lisas, et suusad libisesid korralikult, aga endal oli kuidagi raske tunne jalgades. "Vurtsu polnud."

Talvesel on tänavu plaanis veel kaasa teha Swedbanki maratonil ja Eesti meistrivõistlustel.