Uudised

Harrastajate teatemeeskonnale Jõulumäel 2.koht

26.03.11 kell 13.31

Nädalavahetusel Jõulumäel peetud Eesti meistrivõistluste 3. etapil suusatamises hoidis laupäeval Sparta lippu kõrgel harrastajate arvestuses 2. koha saanud teatemeeskond.

Sparta teatesprindi naiskonnale Eesti meistrivõistluste hõbe

25.03.11 kell 16.43

25.-27. märtsini peetakse Jõulumäel Eesti suusameistrivõistluste 3.etapp. Spartalaste reedese päeva parimaks tulemuseks oli klassikatehnika teatesprindis naiskonna teine koht.

Piret Pormeister võitis Soomes

19.03.11 kell 09.48

Spartalane Piret Pormeister saavutas Soomes, Lapforsis peetud pargivõistlusel esikoha. Kristel Laursonile kuulus 3. koht.

Estoloppeti üldvõit Priit Talvesele

10.03.11 kell 15.31

Laupäeval, 12. märtsil peetakse Tartu ööklubis Ahi suusamaratoni sarjade lõpetamine. Auhindu jagub ka Sparta sportlastele.

Priit Talves Vasaloppeti 62. kohast: vurtsu polnud

07.03.11 kell 10.28

90. kilomeetrisel Vasaloppeti maratonil saavutas spartalane Priit Talves parima eestlasena 62. koha. "Vurtsu polnud," tõdes Priit pärast finišit.

Haanja maratoni nobedaim spartalane oli Andre Mets

06.03.11 kell 19.52

Nädalavahetusel Võrumaal peetud 39. Haanja maratoni kiireim spartalane oli Andre Mets, kes saavutas 5. koha.

Priit Talves saavutas Tallinna maratonil teise koha

28.02.11 kell 12.09

Nädalavahetusel Kõrvemaal peetud 14. Tallinna maratonil saavutas spartalane Priit Talves Anti Saarepuu järel teise koha ajaga 1.47.27,5.

Piret Pormeistri MM-i avastart päädis 56. kohaga

25.02.11 kell 08.46

Oslos peetaval suusaalade MM-il tuli spartalane Piret Pormeister naiste vabatehnika sprindis 56. kohale.

Tartu maratoni parim spartalane oli Priit Talves

21.02.11 kell 13.44

Nädalavahetusel mõõduka pakasega sõidetud Tartu suusamaratoni parimaks spartalaseks oli 21. koha saavutanud Priit Talves.

Viis õnnelikku pääsevad tasuta Tallinna maratonile

16.02.11 kell 13.00

Loosisime 27. veebruaril toimuvale Tallinna suusamaratonile välja 5 tasuta osavõttu.

Loosime välja 5 tasuta osavõttu Tallinna suusamaratonist

14.02.11 kell 12.16

Loosime 27. veebruaril toimuvale Tallinna suusamaratonile 5 tasuta osavõttu. Kuidas 16 € maksvat stardipääset võita?

Alutaguse maratonil said Sparta naised kaksikvõidu

12.02.11 kell 20.26

Laupäeval Ida-Virumaal Pannjärvel peetud 13. Alutaguse suusamaratoni naiste arvestuses saavutasid Sparta esindajad Piret Pormeister ja Kristel Laurson kaksikvõidu.

Vaata Raul Olle suusaloengu videosalvestust

11.02.11 kell 13.43

Oleksid tahtnud olla neljapäevasel Raul Olle suusakoolitusel, aga ei pääsenud? Pole hullu, nüüd saad vaadata Rauli loengut video vahendusel.

MM-i koondisekoha lunastasid kolm spartalast

07.02.11 kell 12.33

Peatselt Norras algavatel suusaalade MM-võistlustel tõmbavad Eesti koondise dressi selga ka spartalased Aivar Rehemaa, Kaspar Kokk ning Piret Pormeister.

Esinda Tartu maratonil Spartat!

07.02.11 kell 11.25

Kutsume kõiki oma liikmeid ja klubis treenijaid koonduma Tartu maratoniks ühise Sparta-mütsi alla.

Priit Talves saavutas Tamsalu-Neeruti maratonil 3.koha

07.02.11 kell 10.46

Vabastiilis suusatatud 14.Tamsalu-Neeruti suusamaratonil saavutas spratalane Priit Talves 3. koha.

Viru maratoni võitis Aivar Rehemaa

30.01.11 kell 15.29

Mõedakul peetud 27. Viru Maratoni finišijoone ületas esimesena Sparta esindaja Aivar Rehemaa.

Sparta suusatiim stardib Viru maratonil

28.01.11 kell 09.41

Nädalavahetusel sõidetakse Mõedakul 27. Viru maraton, millest võtab osa ka Sparta suusatiim.

Heidi Raju MM-i debüüt lõppes 37.kohaga

27.01.11 kell 11.49

Sparta spordiseltsi esindaja Heidi Raju debüüt juunioride MM-il lõppes 10 kilomeetri vabatehnikasõidus 37. kohaga.