Uudised

Mark Markos Kehva võidukas Jõulumäel.

30.07.18 kell 20.51

Järjekordsel Eviko Suusarull etapil Jõulumäel saavutas M16 klassis järjekordse võidu Sparta suusataja Mark Markos Kehva. Mark on võitnud kõik selle sarja eelnevad etapid ning juhib oma vanuseklassi täiseduga. Teise Sparta suusatajana oli Jõulumäel võistlemas Tanel Tepaskent, kes saavutas meeste põhiklassi 43 km distantsil seitsmanda koha.

10.-12.august suvine suusalaager Alajõel

20.07.18 kell 10.04

Laagri maksumus 110 EUR
Laager toimub, kui on VÄHEMALT 10 soovijat!
Registreerimine kuni 25.juuli, suusagrupp@gmail.com,
maksmine kuni 30.juuli
Sparta spordiseltsi a/a EE922200221042679074
NB! infot küsi julgelt Jaanuselt 5022296

Alates juunist rullsuusatamise treeningud

02.06.18 kell 14.58

Alates juunist alustame uue hooaja rullsuusatamise treeningutega. Treeningud algavad teisipäeviti algusega 18:00 Tähetorni hotelli taga Vääna tammi kergliiklustee parklast.

Sparta suusatajate eduka nädalavahetuse eest hoolitsesid Martti Himma ja Anette Veerpalu

14.03.18 kell 15.12

Laupäeval sõidetud Viru Maratoniga sai läbi selle hooaja Estoloppeti sari, mille üldvõitjaks tuli meestest spartalane Martti Himma. Samal nädalavahetusel krooniti Eesti meistriks klassikasprindis Anette Veerpalu.

Reeda Tuula võidutses Austrias Worldloppeti maratonil

23.01.18 kell 15.27

Spartalane Reeda Tuula võitis täna Austrias 42 kilomeetri pikkuse klassikatehnikas sõidetud Dolomitenlauf suusamaratoni, mis on ühtlasi Worldloppeti avaetapiks.

Nädalavahetus tõi Sparta suusatajatele kolm meistritiitlit

15.01.18 kell 10.37

Lõppenud nädalavahetusel Haanjas toimunud Eesti meistrivõistlustel murdmaasuusatamises kuulus spartalastele viis medalit. Suurima saagi eest hoolitsesid Anette ja Andreas Veerpalu.

Registreeri ennast Stamina vana-aasta jooksuüritustele

23.10.17 kell 15.41

Traditsiooniline aastalõpu jooksuüritus, Vana-aasta jooks toimub tänavu 17.detsembril Rocca-Al-Mares.
Loe lähemalt!

18.10.17 kell 12.47

Sparta suusagrupi nädal lõpeb reeglina imitatsioonitreeninguga. Vaata, mida põnevat peatreener Jaanus Teppan seekord on välja mõelnud?

04.10.17 kell 15.31

Mis toimub Sparta rullsuusatreeningutel? Kestvusalade juhi ning suusatreeneri Raul Olle sõnul talve silmas pidades vundamendi loomine, sest ütleb ju Haanjamaa vanasõnagi, et ega talv taeva jää.

Eesti rullsuusameistriks krooniti spartalane Anette Veerpalu

28.08.17 kell 11.31

27. augustil Holstre-Pollis toimunud EMV rullsuusatamises võitis naistest kuldmedali Sparta Spordiseltsi liige  Anette Veerpalu.

Tule 6. mail Järve metsa koristustalgutele!

28.04.17 kell 13.50

6. mail algusega kell 10:00  toimuvad Järve metsas Sparta eestvedamisel koristustalgud. Kogunemine Merko poolsesse parklasse.

Estoloppeti üldvõidu noppisid spartalased Himma ja Tuula

14.03.17 kell 10.18

Estoloppeti pikamaasuusatajate sarja 20-nda hooaja võitsid spartalased Martti Himma ja Reeda Tuula.

Lahti MM-i suusakoondises ka kolm spartalast

22.02.17 kell 16.26

22. veebruaril Lahtis algaval suusaalade MM-il kuuluvad Eesti koondisse ka spartalased Anette Veerpalu, Aivar Rehemaa ja Andreas Veerpalu.

Alutaguse maratonil võidutsesid spartalased

13.02.17 kell 13.40

Läinud tegusa nädalavahetuse suusatamise tähehetked olid Martti Himma ja Reeda Tuula esikohad Alutaguse maratonil ning Anette Veerpalu Eesti meistritiitel 10 kilomeetri klassikasõidul.

Sparta suusatajatele Eesti meistrivõistlustelt kaks medalit

27.12.16 kell 11.28

Läinud nädalal Otepääl toimunud Eesti meistrivõistlustel murdmaasuusatamises jõudsid spartalased Anette Veerpalu ja Aivar Rehemaa hõbemedalitele.

Sparta suusalaager kutsub treenima ja lõõgastuma

22.12.16 kell 14.42

13.-15. jaanuarini toimub Otepääl, Marguse puhkekeskuses traditsiooniline Sparta suusalaager.

21.detsembril toimub Spartas SUUR SUUSAMÄÄRIMISE koolitus.

16.12.16 kell 14.41

Suusamäärimine on suur kunst ja peidab endas palju põnevaid saladusi. Tule ja vaata, kuidas kunstniku käe all paljast lõuendist saab ilus maal ning pane ka ise midagi vajalikku kõrva taha!

15.11.16 kell 15.43

Miks tasub liituda Sparta suusagrupiga? Mõned märksõnad: Vaheldus sisetreeningutele. Arendab vastupidavust. Sobib algajatele ja edasijõudnutele.

Suusagrupi treenerid ootavad kõiki huvilisi Jõulumäele laagrisse

26.09.16 kell 20.23

Sparta suusagrupp kutsub kõiki 7.-9. oktoobril Jõulumäel toimuvasse laagrisse.

Eesti suusameistrivõistlustel said medali spartalased Veerpalu ning Tuula

21.03.16 kell 16.00

Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimunud Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlustel võitis said spartalased viimasel päeval kaks medalit - meeste 50 km distantsil oli Andreas Veerpalu teine ning naiste 30 km-s Reeda Tuula kolmas.